Soczyście kolorowe pomadki Isa Dora: Twist Up Matt Lips

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Twist Up Matt LipsIntensywne kolory, młodzieńcza wyrazistość, modne odcienie i ciekawy design. Taką mieszankę serwuje nam Isa Dora. Sprawdź nowe pomadki Twist Up Matt Lips.

Wiosenno – letni wygląd proponuje nam Isa Dora. Właśnie na drogeryjne półki trafia nowa kolekcja pomadek. Wyróżniają się spośród innych kosmetyków przeznaczonych do makijażu ust modnymi odcieniami i sprytnym sposobem wysuwania sztyftu kosmetyku. O co chodzi? W sezonie wiosna – lato 2015 modne będą wyraziste kolory zarówno cieni do powiek, eyelinerów, jak i szminek, pomadek i błyszczyków. Isa Dora gwarantuje nam duży wybór pomadek w intensywnych barwach. Ponadto kosmetyki tej marki zostały pomyślane tak, by ułatwić dziewczynom korzystanie z nich w domu i poza nim.

Pomadki Twist Up Matt Lips

Isa Dora przedstawia kolekcję sześciu pomadek. Znajdziemy w niej takie oto kolory: naked, posh peach, candy store, super pink, orange pop, raving red. Wszystkie kosmetyki dają głęboki i soczysty kolor – nasze usta automatycznie przyciągają uwagę. Pamiętać jednak musimy, że mocno podkreślone usta są przeciwwagą dla delikatnie pomalowanych oczu i odwrotnie. Jeżeli chcesz wykonać makijaż z pomadką Isa Dora, musisz zrezygnować z mocnego makijażu oczu.

Pomadki zapewniają intensywny i trwały efekt. Dają matowe wykończenie. Jeżeli nie odpowiada ci to, wystarczy, że dodatkowo pomalujesz usta bezbarwnym błyszczykiem. Pomadki Isa Dora zawierają składniki ochronne i nawilżające. Nie posiadają w składzie substancji zapachowych; były testowane klinicznie.

A jak wygląda opakowanie w pomadkach Isa Dora? Twist Up oznacza łatwy i poręczny sposób aplikacji. Wystarczy delikatnie przekręcić sztyft, a pomadka wysunie się na taką długość, jakiej potrzebujemy do pomalowania ust. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Pomadka jest cały czas schowana wewnątrz opakowania, dzięki czemu nie może złamać się w torebce lub podczas użytkowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *