Fluid matujący Lirene

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Matowa cera, bez efektu maski? Naturalny i promienny wygląd? Gładka skóra? Tak, z fluidem matująco – wygładzającym Lirene City Matt to możliwe.

Fluid matujący Lirene

W dzisiejszych czasach perfekcyjny wygląd to podstawa. Każda kobieta chce wyglądać ładnie, a przy tym naturalnie i świeżo. O taki wygląd najbardziej zabiegają dziewczyny z cerą mieszaną lub tłustą. Ich skóra wymaga specjalistycznej pielęgnacji i wykończenia. Cera taka wydziela nadmiar sebum, szybko przetłuszcza się i nieładnie błyszczy. Wymaga to ciągłych „poprawek” kosmetycznych, czyli przypudrowania nosa, brody, czoła, czasami też policzków, albo zebrania sebum w bibułki matujące lub papierowy ręcznik. Zabiegi takie są czasochłonne, a na dłuższą metę męczące. No cóż, jeśli chcesz ładnie wyglądać, musisz trochę pocierpieć. A może jest sposób, by skrócić te męki?

Naturalnie, że jest sposób; przecież nie ma rzeczy niemożliwych. Podkład City Matt z Lirene matuje twarz, a dodatkowo wygładza skórę, zapewniając jej świetlisty i ładny wygląd. Efekt zmatowienia utrzymuje się przez cały dzień. Fluid pochłania nadmiar sebum, odżywia skórę i dostarcza jej niezbędnych składników odżywczych. W jego skład wchodzą między innymi witamina C i E. Pierwsza z nich rozjaśnia cerę, poprawia elastyczność, pobudza powstawanie kolagenu, uodparnia i chroni przed szkodliwymi substancjami. Z kolei witamina E zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry i niszczy wolne rodniki. Fluid Lirene City Matt dodaje skórze blasku, sprawia, że oznaki zmęczenia są mniej widoczne.

Podkład dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych: beżowej, jasnej, naturalnej, toffee i tiramisu, a każdej z nich przypisany jest indywidualny numer. Opakowanie kosmetyku jest estetycznie wykonane. Przyciąga uwagę metaliczną barwą oraz dużą i czytelną nazwą w kolorze fioletu. Konstrukcja dozownika ułatwia aplikację fluidu. Wystarczy lekko nacisnąć pompkę, by na palcach pojawiła się taka ilość podkładu, która wystarczy ci do wykonania makijażu. Kosmetyk wklep palcami w skórę lub rozsmaruj przy pomocy gąbeczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *