Do góry

Nanolash. Takiej odżywki do rzęs jeszcze nie było!

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Ile kobiet, tyle problemów z rzęsami.

Są panie, które chciałyby mieć dłuższe i gęściejsze rzęsy; są takie, dla których liczy się tylko podkręcenie; w końcu jest grupa kobiet, marzących o odżywionych i zdrowych rzęsach. Nie ma takiego produktu, który rozwiązałby wszystkie te problemy. Czy na pewno? Ostatnio pojawił się jednak kosmetyk uniwersalny, odżywka do rzęs Nanolash. Stanowi połączenie skuteczności, szybkiego działania i niesamowitych efektów. W jednej buteleczce znajduje się 3 ml tego niezwykłego płynu, w którym są naturalne i aktywne składniki. Łatwa aplikacja sprawia, że roślinne substancje są dostarczane wprost do cebulek rzęs, odżywiając je i pobudzając wzrost rzęs na długość i grubość.

Nanolash

Zastosowanie

Odżywka do rzęs Nanolash to kosmetyk, który poprawia wygląd rzęs i uwydatnia spojrzenie. Dedykowany jest dla kobiet, które chciałyby, aby ich rzęsy były dłuższe, zdrowsze, gęściejsze, mocniejsze i bardziej odżywione. W szczególności z odżywki powinny korzystać osoby z rzęsami krótkimi, słabymi, jasnymi, nadmiernie wypadającymi i łamliwymi. Kobiety karmiące piersią, kobiety ciężarne i osoby niepełnoletnie nie mogą używać produktu. Opinii lekarskiej przed rozpoczęciem kuracji powinny zasięgnąć ci, którzy zakończyli chemioterapię. Nanolash mogą stosować osoby noszące szkła kontaktowe lub makijaż permanentny; podczas kuracji można wykonywać pełny makijaż oczu.

Sposób użycia

Odżywkę do rzęs Nanolash bardzo łatwo się aplikuje. Przed nałożeniem kosmetyku, należy dokładnie oczyścić powieki i okolice oczu z makijażu tak, by maksymalnie umożliwić aktywnym składnikom dostanie się do mieszków włosowych i odżywienie korzeni rzęs. Odżywkę nanosi się za pomocą specjalnego pędzelka na górną i dolną linię rzęs. Aplikacja każdego wieczora pozwala osiągnąć odpowiednie efekty. Buteleczka o pojemności 3 ml wystarczy na kurację trwającą około pół roku.

Działanie

Kiedy pojawiają się pierwsze rezultaty? Dłuższe, grubsze, gęściejsze i mocniejsze rzęsy można zaobserwować już po dwóch lub trzech tygodniach od pierwszej aplikacji odżywki do rzęs Nanolash. Na końcowe wyniki kuracji trzeba poczekać nieco dłużej, bo od dwóch do trzech miesięcy. Po tym czasie kosmetyk nakłada się kilka razy w tygodniu. Efekty utrzymują się cały czas po skończonej kuracji.

Składniki

Dlaczego odżywka do rzęs Nanolash zawiera naturalne składniki? Zastosowanie tych substancji eliminuje ryzyko wystąpienia jakichkolwiek podrażnień lub reakcji alergicznych. Składniki pochodzenia roślinnego są najbezpieczniejsze dla ludzkiego organizmu. Działają skutecznie od wewnątrz, jak i na zewnątrz. To właśnie one gwarantują osiągnięcie najlepszych efektów w krótkim czasie. W produkcie znajdują się aktywne składniki naturalne, które zapewniają ochronę dla skóry powiek i wokół oczu, a także dla samego aparatu wzrokowego. Co więcej, poprawiają kondycję rzęs oraz wydłużają, pogrubiają, zagęszczają, wzmacniają i odżywiają je.

Działanie

Na sposób działania odżywki do rzęs Nanolash składają się wyżej wymienione czynniki: aplikacja, składniki i okres kuracji. Dzięki nim kosmetyk wpływa na pracę mieszków włosowych i cebulek rzęs, stymulując rzęsy do wzrostu na długość i grubość oraz powodując wzrost nowych włosków. Ponadto odżywka do rzęs Nanolash odżywia, nawilża i wzmacnia rzęsy oraz chroni delikatną skórę powiek przed podrażnieniami. Kosmetyk poprawia stan korzeni rzęs, dostarczając im składników aktywnych; tym samym rzęsy zostają odżywione już u nasady, a składniki potrzebne im do wzrostu docierają do ich struktury od wewnątrz i na zewnątrz.

Odżywka do rzęs Nanolash wchłania się zaraz po nałożeniu na powieki. Nie spływa do oczu, nie wywołuje podrażnień – jest całkowicie bezpieczna dla skóry powiek. Nie zawiera żadnych substancji zapachowych i drażniących; ma płynną konsystencję, jest bezbarwna. Produkt przechowuje się w dokładnie zamkniętym pudełku, z dala od wilgoci.

Opakowanie

Opakowanie odżywki do rzęs Nanolash cechują: prostota, estetyczność i funkcjonalność. Buteleczka z kosmetykiem została opakowana kartonowym pudełkiem ze srebrnym napisem. Do produktu dołączona jest ulotka spisana w kilku językach. Zarówno buteleczka z odżywką do rzęs, jak i ulotka oddzielone są od siebie przegródką.

Cena

Nanolash można zamówić w Internecie. Cenowo odżywka do rzęs plasuje się pośrodku innych produktów tego typu. Trzeba jednak pamiętać, że chcąc posiadać kosmetyk dobrej jakości, liczyć się należy z pewnymi kosztami. Kupując Nanolash nie przepłacimy; ma się również pewność, iż nie kupuje się podróbki lub produktu, który nie spełnia wymagań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>