Jak prawidłowo malować usta szminką Revlon Super Lustrous?

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Szminka Super LustrousSzminka, błyszczyk, pomadka, a może wazelina? Co wybrać do malowania ust? I jak poprawnie to zrobić? Dowiedz się, w jaki sposób pomalować usta szminką Revlon Super Lustrous.

Szminka Super Lustrous od Revlon.

Tym razem Revlon zrobił porządną robotę i swoim miłośniczkom sprezentował aż 82 odcienie szminki Super Lustrous w wersji matowej i błyszczącej! W drogeriach znajdziemy róże, pomarańcze, fiolety, brązy, czerwienie. Do wyboru, do koloru! Szminki zamknięte są w eleganckim, złoto – czarnym opakowaniu. Nadają ustom intensywną barwę; troszkę gorzej jest z trwałością – po kilu godzinach szminka ściera się. Produkt ma kremową i lekką formułę – dzięki temu usta są nawilżone i wygładzone.

Jak prawidłowo malować usta?

Aby kolor długo utrzymał się na ustach, a wargi były gładkie, zrób peeling. Zastosuj drobnoziarnisty produkt, żeby nie podrażnić wrażliwej skóry na wargach. Potem połóż krem nawilżający i poczekaj aż wchłonie się. Szminkę można nakładać na kilka sposobów. Najbardziej znanym jest pomalowanie warg bezpośrednio szminką. Do makijażu ust możemy wykorzystać także aplikatory i inne kosmetyki kolorowe. Jeśli marzysz o perfekcyjnym wyglądzie ust, zastosuj kredkę konturówkę w kolorze identycznym co skóra warg. Bardzo dokładnie obrysuj kształt ust, a wewnątrz pomaluj je szminką. Do aplikacji użyj małego, cienkiego i spiczastego pędzelka – kolor będzie bardziej wyrazisty. Jeśli nie masz takich akcesoriów, usta pomaluj palcem wcześniej „pomazanym” szminką. Jak utrwalić kolor? Usta pokryj pudrem transparentnym, a nadmiar szminki odciśnij na chusteczce higienicznej. Wargi możesz pomalować bezbarwną pomadką lub połyskującym błyszczykiem – uzyskają wtedy ciekawy efekt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *