Ranking 6 najlepszych sztucznych rzęs w kępkach do domowej aplikacji

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Samodzielne przedłużanie rzęs? Obecnie to możliwe! Wiele marek kosmetycznych wypuściło na rynek swoje, gotowe kępki, które panie mogą zaaplikować samodzielnie w domu. Oczywiście, każdy producent będzie gwarantował, że to jego produkt jest najlepszy. Jednak jak jest naprawdę? Poznaj TOP 6 produktów do domowej stylizacji rzęs!

TOP 6 kępek do samodzielnych aplikacji – co było brane pod uwagę podczas tworzenia rankingu?

Wybranie absolutnego TOP 6 produktów do domowego przedłużania rzęs nie jest łatwe. Wiele marek kosmetycznych postawiło na aktywną promocję swoich kępek, a panie chętnie decydowały się na to, by je przetestować.

Jednocześnie warto zauważyć, że rzęsy w kępkach do samodzielnej aplikacji w domu to produkty, które można z powodzeniem wykorzystać nawet w profesjonalnym salonie kosmetycznym. Nie oznacza to jednak, że ich aplikacja również ma zająć ponad 2 lub 3 godziny. Takie kępki powinno dać się przykleić w kilka minut, a mimo wszystko nie powinno się mieć wątpliwości co do ich trwałości.

Podczas tworzenia zestawienia TOP 6 produktów do samodzielnego przedłużania rzęs właśnie takie aspekty zostały uwzględnione. Wszystkie z produktów, które zostaną poniżej przedstawione, pozwalają na wykonanie aplikacji jedynie w kilka minut. Dodatkowo może się ona utrzymać na oczach co najmniej przez kilka dni.

Oprócz wyżej wymienionych kwestii ranking został stworzony na podstawie samego wyglądu kępek. Powinny one komponować się z naturalnymi włoskami, a także ich nie przeciążać. Kępki do samodzielnej aplikacji powinny być także różnorodne, by można było dzięki nim wykonać dowolną stylizację – zarówno w typie Russian Volume jak i na co dzień.

Przedstawiony ranking TOP 6 produktów do samodzielnej aplikacji rzęs jest pomocną dłonią dla wszystkich kobiet, które zastanawiają się, który zestaw warto wybrać!

Bezapelacyjne TOP 6 – najlepsze kępki do przedłużania rzęs w domu

Na rynku kosmetycznym pojawiło się wiele marek, które szybko zyskały uznanie w oczach kobiet. Marki te zdecydowały się także wypuścić kępki do samodzielnej aplikacji w domu, by ułatwić każdej kobiecie szybką zmianę swojego wizerunku.

Istnieje wiele aspektów, którymi panie powinny się kierować podczas wyboru. Niemniej jednak zaufany producent i dobry produkt to gwarancja sukcesu. Poznaj więc TOP 6 gotowych kępek do samodzielnej aplikacji w domu!

1. Kępki DIY Eyelash Extensions od Nanolash

Nanolash to marka, która zaskarbiła sobie uznanie wielu kobiet. Od dawna przoduje ona w zakresie kosmetyków do pielęgnacji oraz stylizacji rzęs. Wypuszczone na rynek kępki DIY Eyelash Extensions od razu przyciągnęły uwagę wielu kobiet. Jednak nie można się im dziwić. Są to rzęsy w kępkach jakości premium, które pozwalają na wykonanie aplikacji w jedynie 10 minut.

Kępki DIY Lash Extensions są wyjątkowo proste w użytkowaniu. Sprawdzą się one zarówno w przypadku doświadczonych stylistek rzęs, jak i kobiet, które dopiero zaczynają z nimi swoją przygodę.

W pojedynczym opakowaniu znajduje się aż 36 kępek. Dodatkowo panie mają do wyboru aż 8 modeli rzęs. Pozwala to na wykreowanie dowolnej stylizacji. Opakowanie zawiera kępki w 3 rozmiarach: 10 mm, 12 mm oraz 14 mm.

W sprzedaży dostępny jest także zestaw do przedłużania rzęs w domu. Panie znajdą w nim także inne akcesoria jak np. bonder, sealer, pęsetę do rzęs czy remover od Nanolash.

Nie da się ukryć, że kępki DIY Lash Extensions od Nanolash są produktem przodującym. Nadają się one zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego. Dodatkowo wykonana aplikacja utrzyma się aż przez 5 dni. Występują one w różnych rozmiarach i modelach do wyboru. Panie mogą więc dowolnie kreować swoje rzęsy tak, by wydobyć pełny potencjał spojrzenia.

Kępki DIY Eyelash Extensions to ultralekkie, miękkie i efektowne rzęsy do samodzielnej aplikacji. Pięknie komponują się z naturalnymi włoskami. Wyposażone są w cienki, czarny pasek, który fenomenalnie zakrywa linię łączenia. Nie bez powodu to właśnie produkt od Nanolash zajął pierwsze miejsce w rankingu.

2. Ardell X-tended Wear Lash System KIT

Ardell X-tended Wear Lash System KIT to kolejny produkt, na który warto zwrócić większą uwagę. Istnieje jednak kilka apsektów, które wymagają nieco większej poprawy.

Kępki do samodzielnej aplikacji od Ardell wyróżniają się swoją miękkością i lekkością. Podczas noszenia, są one praktycznie niewyczuwalne. Włoski są nieco grubsze niż w przypadku kępek DIY Eyelash Extensions od Nanolash. To z kolei sprawia, że nie prezentują się one tak naturalnie.

W opakowaniu panie znajdą różne rozmiary rzęs, więc bez problemu wykonają dowolną aplikację.

W zestawie panie znajdą także podstawowe akcesoria, które mają ułatwić wykonanie samodzielnej aplikacji. Producent zaznacza, że cały proces nie powinien trwać więcej niż 10 minut. Jednak panie, które już ten produkt przetestowały, wskazały, że zajęło im to nieco więcej czasu. Kępki można przyklejać zarówno od góry, jak i od spodu. Panie mogą samodzielnie wybrać odpowiedni dla siebie sposób aplikacji.

Producent zaznacza także, że kępki Ardell X-tended Wear Lash System KIT utrzymają się przez kilka dni. W przypadku kępek DIY Lash Extensions gwarancją było aż 5 dni. W tym przypadku jednak nie jest to dokładnie określone. Dyskusyjna jest również możliwość ponownego wykorzystania kępek po ich ściągnięciu – jakość ich wykonania może bowiem negatywnie wpływać na ich trwałość.

3. KISS Falscara Starter Kit

Falscara Startet Kit od marki KISS to kolejny produkt, który zasługuje na uwagę kobiet. Są to kępki do samodzielnej aplikacji, których doklejenie ma zająć jedynie 10 minut.

KISS Falscara Starter Kit to produkt nieco inny od pozostałych. Przede wszystkim, rzęsy są delikatne jak piórka i symetrycznie rozłożone na pasku. W zestawie znajduje się także aplikator oraz inne preparaty, które mają pomóc w wykonaniu aplikacji. Niestety, znajdujące się w zestawie preparaty mają mniejszą pojemność od rozwiązań konkurencji, przez co są mniej wydajne. W dodatku zestaw nie zawiera ani removera, ani overnightera, który jest niezbędny do kilkudniowego noszenia kępek.

Delikatna forma rzęs może szybko doprowadzić do ich uszkodzenia. Nakładanie na nie dedykowanego overnightera przedłuża, co prawda, trwałość już wykonanej aplikacji, lecz jednocześnie powoduje, że kępki rzęs są wyłącznie jednorazowego użytku.

W całym zestawie znajdują się rzęsy w jednym rozmiarze (w zestawie od Nanolash można liczyć na aż 3 rozmiary), aczkolwiek panie mają do wyboru kilka modeli. Dzięki temu istnieje niewielka możliwość dowolnego personalizowania swoich stylizacji i dopasowywania ich do własnych potrzeb.

Bez wątpienia jest to produkt, który pomoże w samodzielnej aplikacji rzęs. Jednak w przeciwieństwie do kępek Nanolash, w jednym opakowaniu znajduje się jedynie jeden rozmiar. To z kolei ogranicza możliwości aplikacji.

4. Velour Xtensions Kit

Velour Xtensions Kit to rzęsy w kępkach do samodzielnego przedłużania inspirowane efektami, jakie panie mogą uzyskać w salonie kosmetycznym. Podobnie jak w pozostałych przypadkach, aplikacja produktu nie powinna zająć więcej niż 10 minut.

Producent wskazuje jednak na to, by podczas pierwszego przyklejania gotowych kępek zachować względną cierpliwość. Trzeba bowiem opanować umiejętność aplikowania ich około 1 mm od linii rzęs.

Kępki Velour Xtensions Kit to rzęsy do samodzielnej aplikacji w domu. Mają one pomóc zarówno w wykonaniu dowolnej stylizacji, ale także stylizacji Russian Volume. W jednym zestawie panie znajdą 3 rozmiary kępek, co jest już absolutnym standardem, a nie nowością.

Oferują one także różne rodzaje skrętu, co ułatwia personalizowanie aplikacji. Oczywiście nie brakuje także bondera i pozostałych akcesoriów.

Producent Velour Xtensions Kit nie podaje dokładnie, ile mogą one trzymać się na oku, co w porównaniu do kępek od Nanolash prezentuje się dość średnio. Wskazane jest jedynie, że wszystko zależy od indywidualnych predyspozycji. Panie powinny pamiętać, że rzęsy nie powinny mieć kontaktu z wodą do 24 godzin po wykonaniu aplikacji. Nie ma również informacji odnośnie możliwości ponownego wykorzystania użytych kępek.

5. Invisi Lash Kit Tatti

Invisi Lash Kit marki Tatti to sztuczne rzęsy w kępkach do samodzielnego przedłużania, które mają odmienić wizerunek w jedynie 10 minut. To rzęsy delikatne i estetyczne. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, by imitować naturalne włoski. Niewątpliwą zaletą jest to, że w zestawie można znaleźć aż 40 kępek w 4 rozmiarach – od 8 do 14 mm. To pozwoli na wykreowanie kociego oka, rzęs Russian Volume lub ich delikatnego przedłużenia.

Istotną wadą tego rozwiązania jest pasek, na którym osadzone zostały włoski. Producent zdecydował się w przypadku tego produktu na transparentny pasek. Nie maskuje on punktów łączenia równie skutecznie, jak czarny, a także nie daje efektu optycznego zagęszczenia rzęs u ich nasady.

Rzęsy do samodzielnej aplikacji od Tatti gwarantują trwałość od 3 do 5 dni. Jednak producent zaznacza, że wiele w tym wypadku zależy od odpowiedniej pielęgnacji. Im lepiej panie zadbają o wykonaną aplikację, tym dłużej będą mogły ją nosić. Dla porównania, kępki DIY Lash Extensions gwarantują trwałość do 5 dni, bez względu na sposób pielęgnacji.

6. Lilac St Intro Starter Kit

Lilac St Intro Starter Kit to profesjonalne rzęsy do domowej aplikacji. Wykonane z całkiem lekkiego materiału, umieszczone na cienkim, czarnym pasku, pozwolą na wykreowanie naturalnego look’u.

Kępki Lilac St Intro Starter Kit to produkt wysokiej jakości. Panie wykonają aplikację rzęs w około 10-15 minut. W zestawie znajdują się gotowe kępki w różnych rozmiarach, a także niezbędne akcesoria do wykonania całej stylizacji.

Trwałość jest określona na 5 dni. Producent jasno zaznacza, że wszystko jednak zależy od dokładności wykonania całej aplikacji. Zalecane jest delikatne dociśnięcie kępek po umieszczeniu ich na linii rzęs, a także uprzednie podkręcenie rzęs zalotką przed rozpoczęciem aplikacji.

Ten zestaw do samodzielnej aplikacji rzęs w domu pozwala na wykonanie różnych stylizacji. Kępki można dowolnie zmieniać i stylizować aż do momentu, w którym uzyskają pożądane efekty.

Mimo wszystko, w porównaniu do kępek DIY Eyelash Extensions, ten produkt nie prezentuje się najlepiej. Wątpliwości poddawana jest jego trwałość, a także prostota aplikacji. Nie zachęca także liczba kępek – o ile w kosztownym zestawie startowym znajduje się ich 30, to każd kolejne opakowanie uzupełniające składa się z tylko 10 kępek.

TOP 6 najlepszych kępek do domowej aplikacji – podsumowanie zestawienia

Powyżej przedstawione zostało aż 6 produktów, które umożliwią paniom całkowitą odmianę wizerunku w zaledwie kilka minut. Kępki do samodzielnej aplikacji w domu pochodzą od różnych producentów, jednak łączy je wysoka jakość, trwałość oraz prostota.

Niemniej jednak wszystkie produkty, które zostały ujęte w rankingu, posiadają wiele zalet, a różnią się jedynie drobnymi szczegółami. Podczas wyboru panie powinny kierować się przede wszystkim tym, jaki efekt chcą uzyskać. Warto zwrócić uwagę zarówno na długość jak i rodzaj skrętu.

Dzięki kępkom do samodzielnej aplikacji w domu każda kobieta może osiągnąć wymarzony wachlarz rzęs. Będzie on wyglądał naturalnie, a jego wykonanie zajmie jedynie kilka minut. Prosta i wygodna aplikacja nie powinna sprawiać najmniejszego problemu.

Podczas podejmowania decyzji o wyborze konkretnego zestawu panie nie mogą zapomnieć o własnych preferencjach. Dzięki temu uzyskają one możliwie najlepsze efekty, a także będą się czuły pewnie w nowych rzęsach!