Ranking tuszy do rzęs, które pozwalają osiągnąć najlepsze efekty. Sprawdź, który produkt powinien zagościć w Twojej kosmetyczce!

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Tusze do rzęs mają pozwolić na osiągnięcie spektakularnych efektów, bez konieczności wizyty w salonie kosmetycznym. Kobiety pokładają w tym kosmetyku wiele nadziei, jednak wielokrotnie musiały pogodzić się z rozczarowaniem. Właśnie dlatego powstał ranking najlepszych tuszy do rzęs, które pozwolą na osiągnięcie satysfakcjonujących efektów.

Ranking tuszy do rzęs

W jaki sposób został stworzony ranking najlepszych tuszy do rzęs?

Ranking tuszy do rzęs powstał po to, by przynieść odpowiedź na odwieczne pytanie kobiet: która maskara jest najlepsza? Celem jest zaprezentowanie tuszy do rzęs, które faktycznie się sprawdzają i mogą całkowicie odmienić podejście do codziennego makijażu oka.

Podczas tworzenia zostały uwzględnione różne czynniki, które warunkują jakość i działanie tuszu. Pod uwagę wzięto np.:

  • trwałość produktu – uwzględniono to, czy zaczyna się on osypywać lub rozmazywać;
  • jakość – w tym aspekcie najważniejsza okazała się konsystencja i szybkość wysychania;
  • szczoteczka – uwzględniono to, czy jest ona odpowiednio wyprofilowana i ułatwia pokrycie rzęs produktem.

Wyżej wymienione cechy są istotne dla większości kobiet, które poszukują dla siebie idealnego tuszu do rzęs.

TOP 5 tuszy do rzęs – w te maskary można zainwestować!

Idealny tusz do rzęs dla każdej z kobiet może być inny. Wszystko zależy od rodzaju włosków, a także oczekiwanych efektów. Czas więc wyłonić absolutnego zwycięzcę, a także maskary, które mimo drobnych wad, dalej zasługują na uznanie.

nanolash mascara

1. Tusz do rzęs Nanolash

Tusz do rzęs Nanolash jest bezapelacyjnym zwycięzcą tego rankingu. Maskara ta cieszy się fenomenalną opinią wśród większości kobiet. Warto zacząć od tego, że tusz ten dostępny jest w dwóch wersjach:

To z kolei gwarantuje kobietom możliwość dopasowania tuszu do własnych preferencji. Oba produkty wyposażone są w różne, świetnie wyprofilowane szczoteczki, wykonane z silikonu. Dzięki temu istnieje możliwość pomalowania nawet krótkich, problematycznych włosków w kąciku oka.

Tusz do rzęs Nanolash cechuje się wyjątkową trwałością. Użytkowniczki jasno stwierdzają, że nie osypuje się on i nie kruszy w ciągu dnia

2. Lashcode Mascara

Lashcode Mascara to tusz o działaniu wydłużająco-pogrubiającym. Jest to również wyjątkowo popularny produkt, który wyróżnia się na tle innych. Oferuje on przede wszystkim:

  • wyjątkową trwałość – tusz nie kruszy się i nie osypuje w ciągu dnia, nie rozmazuje się także pod wpływem wysokich temperatur;
  • świetną konsystencję – dzięki której produkt wysycha szybko przed nałożeniem kolejnej warstwy.

Panie, które zdecydowały się już przetestować Lashcode Mascara doceniają to, że posiada on bardzo dobrze wyprofilowaną szczoteczkę. Dzięki niej możliwe jest precyzyjne rozdzielenie włosków, a także równomierne pokrycie ich tuszem. Zdecydowanie, jest to jedna z lepszych maskar, którą warto się zainteresować.

3. Guerlain Cils D’Enfer

Guerlain Cils D’Enfer to kolejny produkt do malowania rzęs, który warto mieć w swojej kosmetyczce. Tusz ten ma nie tylko wydłużyć, ale także pięknie podkręcić włoski. Tusz z pewnością posiada dość dobrze wyprofilowaną szczoteczkę. To z kolei znacznie ułatwia aplikację i pozwala na precyzyjne rozdzielenie włosków.

Panie zgłaszały jednak pewne problemy co do trwałości produktu. U niektórych użytkowniczek zaczął się on osypywać pod koniec dnia. Jednocześnie może to być uwarunkowane np. nałożeniem więcej niż tylko jednej warstwy produktu. Jeśli zaś chodzi o odporność na wyższe temperatury, to panie nie muszą się o to martwić. Raczej nie powinny doświadczyć „efektu pandy”.

4. Dior Diorshow Mascara

Dior Diorshow Mascara to tusz do rzęs, który ma zapewnić efekt jak z salonu. Tusz wyróżnia się estetycznym opakowaniem. Panie, które korzystają z tuszu Dior Diorshow Mascara zauważają, że nie mają one problemów z osypywaniem się produktu, czy kruszeniem się przy najmniejszym potarciu oka. Nie można więc powiedzieć, że trwałość produktu jest wątpliwa.

Problematyczna dla wielu użytkowniczek okazuje się jednak być szczoteczka. Jest ona zaprojektowana z gęstych, wyjątkowo sztywnych włókien. Są one tak samo gęste na środku jak i przy czubku. To z kolei sprawia, że uchwycenie krótkich włosków, bez ubrudzenia powieki, jest nieco trudniejsze.

5. Rimmel Lash Accelerator

Rimmel Lash Accelerator to produkt drogeryjny. Jest on więc łatwo dostępny, a panie nie powinny mieć problemu z jego znalezieniem. Jest to tusz dobry, aczkolwiek nie najlepszy. Panie zgłaszały problemy odnośnie tego, że produkt dość szybko zaczyna się kruszyć i osypywać.

Nie zgłaszano jednak większych problemów odnośnie szczoteczki dołączonej do tuszu. Panie w większości były zadowolone ze sposobu, w jaki jest ona wyprofilowana.

Który tusz do rzęs jest najlepszy? Na to pytanie, odpowiedź musi znaleźć każda z kobiet w sposób indywidualny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *