Laminacja brwi w domu? Sprawdź najlepszy zestaw do laminacji brwi – ranking i zacznij działać!

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Jak zrobić laminację brwi w domu? To łatwe, jeżeli zaopatrzysz się w najlepszy zestaw do laminacji brwi! Laminowanie brwi to hit tego roku, który z dnia na dzień staje się coraz popularniejszy. Co najważniejsze, z łatwością możesz wykonać zabieg samodzielnie w domu! Popularny zestaw do laminacji brwi spełni Twoje marzenie o idealnie ułożonych włoskach nawet do 6 tygodni.

Laminacja brwi w domu przed i po

Przed laminacją brwi włoski mogą rosnąć w dół, być nieokrzesane, zbyt cienkie, przerzedzone, grube i pełne ubytków. Brwi po laminacji są uniesione ku górze, dzięki czemu luki stają się wizualnie zamaskowane, a te zyskują maksymalną objętość. Przez około 6 tygodni w ogóle nie będziesz musiała stylizować swoich brwi ani martwić się o ich wygląd. Laminacja brwi w domu po prostu się opłaca!

Najlepszy zestaw do laminacji brwi w domu – ranking kosmetyczny

Wybierając zestawy do laminowania do naszego rankingu, kierowaliśmy się przede wszystkim opiniami innych użytkowniczek. Postawiliśmy wyłącznie na zestawy do liftingu i laminacji brwi renomowanych marek, aby mieć pewność, że mamy do czynienia z jak najwyższą jakością. Sprawdź, który zestaw do długotrwałej stylizacji brwi najlepiej do Ciebie pasuje!

1# NANOBROW LAMINATION KIT

Profesjonalny zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit zapewni Ci efekt perfekcyjnie ułożonych brwi do 6 tygodni już po pierwszym użyciu. To duża oszczędność (czasu i pieniędzy) w porównaniu do laminacji brwi u kosmetyczki. Zestaw do laminowania wystarczy Ci na 10 pojedynczych zabiegów, co zapewnia… wiele miesięcy doskonale ułożonych brwi! Znajdziesz w nim wszystko, co potrzebne, aby wykonać laminację brwi w domu. Ma średni zapach, jednak nie przeszkadza konsumentkom. Jeżeli Twoje brwi są niesforne, grube, trudno nadać im odpowiedni kształt lub są cienkie, rzadkie i pełne ubytków – ten zestaw do liftingu brwi jest dla Ciebie! Znajdziesz go w bardzo atrakcyjnej cenie w stosunku do jakości i wydajności. Łatwy w użyciu zestaw do stylizacji brwi Nanobrow cieszy się uznaniem wśród konsumentek na całym świecie! W dodatku polecają go profesjonalistki – ten zestaw do laminacji brwi sprawdza się zarówno w salonach, jak i na domowy użytek. Z powodzeniem mogą używać go kosmetyczki i wizażystki.

Gdzie kupić: www.nanobrow.pl, drogerie internetowe i stacjonarne, marketplace’s, wybrane salony kosmetyczne

2# MIYA LASH BROW LAMINATION KIT

Popularny zestaw do laminacji i liftingu brwi, który zapewni Ci ładnie ułożone włoski do 5 tygodni. Trwałość efektów zależy oczywiście od indywidualnych preferencji. Jest chętnie wybierany przez konsumentki na całym świecie. Znajdziesz go w średniej cenie w stosunku do jakości i wydajności. W zestawie znajdują się niezbędne narzędzia, które umożliwią Ci wykonanie laminowania brwi w domu. Największą wadą zestawu jest jego zbyt intensywny zapach, który jest uciążliwy dla wielu konsumentek. Dodatkowo może uczulać wrażliwą skórę, więc przed przystąpieniem do laminacji brwi w domu warto wykonać próbę uczuleniową.

Gdzie kupić: dostępny w drogeriach online

3# REFECTOCIL BROW LAMINATION KIT

Kompletny zestaw do liftingu i laminacji brwi, który pozwoli Ci uzyskać efekt zdefiniowanych, ułożonych włosków do 5 tygodni. Popularny zestaw do długotrwałej stylizacji brwi jest dobry szczególnie dla osób, które mają osłabione brwi zmęczone nieodpowiednią, zbyt częstą regulacją. Zestaw sprawdzi się na każdym rodzaju brwi i wystarczy aż na 15 zabiegów. Niestety konsumentki narzekają na zbyt wygórowaną cenę w stosunku do jakości oraz niepraktyczne opakowanie, które nie gwarantuje, że preparaty nie stracą swoich właściwości do następnej laminacji. Niemniej jest to łatwy w użyciu zestaw do laminacji brwi w domu, który nie traci na popularności.

Gdzie kupić: drogerie internetowe i stacjonarne

4# ICONSIGN BROW LAMINATION

Zestaw do laminacji brwi, dzięki któremu wykonasz łatwą stylizację w domowym zaciszu. Praktyczny zestaw do laminowania wystarczy Ci na 10 pojedynczych zabiegów. Niestety trwałość jednej laminacji to około 4 tygodnie, dlatego produkt nie wyróżnia się na tle konkurencji. Jest zamknięty w wygodnym, poręcznym opakowaniu i ma dokładną instrukcję obsługi, więc laminacja brwi w domu nie sprawi Ci problemu. Zestaw do liftingu znajdziesz w średniej cenie w stosunku do jakości i wydajności. Po laminacji z tym zestawem brwi wymagają dodatkowej pielęgnacji, tj. wymagane jest regularne stosowanie odżywek i czesanie włosków, aby utrzymać je w dobrym stanie.

Gdzie kupić: dostępny w drogeriach online, stacjonarnie i na marketplace’s

5# THUYA BROWS

Profesjonalny zestaw do laminacji brwi, który zawiera niezbędne preparaty i narzędzia do wykonania zabiegu laminacji brwi w domu. To dobry sposób, aby poprawić wygląd grubych, niesfornych włosków, jednak sprawdzi się też na cienkich, rzadkich, którym brak objętości. Kompletny zestaw do długotrwałej stylizacji brwi wymaga jednak niemałej wprawy, więc początkujące osoby mogą mieć problem z jego stosowaniem. Zestaw do liftingu brwi sprawdzi się najlepiej u doświadczonych stylistek, ponieważ inaczej preparaty mogą dać niepożądany efekt. Proces laminacji brwi w domu tym zestawem może być czasochłonny, wymaga czasu na zapoznanie się z instrukcjami, przygotowanie produktów i przeprowadzenie zabiegu. Dodatkowo może nie być odpowiedni dla wszystkich, więc wykonaj próbę uczuleniową przed zastosowaniem. Nie jest to tani zestaw do laminacji brwi – w tej cenie można trafić na lepsze produkty. Trwałość efektu utrzymuje się aż do 6 tygodni, więc przez ten czas trudno będzie zmienić stylizację, która może okazać się dla Ciebie nieodpowiednia.

Gdzie kupić: dostępny w wybranych drogeriach internetowych i salonach kosmetycznych

Jak zrobić laminację brwi w domu?

Zabieg laminacji brwi wymaga precyzji, jednak nie oznacza to, że nie mogą go wykonać osoby początkujące. Wystarczy, że zaopatrzysz się w najlepszy zestaw do laminacji brwi w domu i będziesz postępowała krok po kroku zgodnie z zaleceniami producenta. Sprawdź kilka kroków, które możesz wykonać, aby zrobić laminację brwi DIY:

  1. Przygotuj niezbędne narzędzia do laminacji brwi w domu, które powinny być dostępne w wybranym przez Ciebie zestawie do liftingu.
  2. Upewnij się, że Twoje brwi są czyste i suche. Najlepiej wykonaj demakijaż bezolejowym kosmetykiem, aby włoski dobrze przyjęły preparaty.
  3. Rozczesz brwi szczoteczką, aby dokładnie rozdzielić każdy włosek.
  4. Postępuj zgodnie z zaleceniami producenta, które mogą się różnić w zależności od zestawu.
  5. Po zakończeniu laminacji brwi w domu nałóż na włoski pielęgnacyjny olejek.

Koniecznie przed laminacją brwi w domu przeczytaj instrukcję obsługi i upewnij się, że zestaw ma wszystkie odpowiednie narzędzia do wykonania zabiegu. Już po kilku razach staniesz się profesjonalistką w dziedzinie brwi!