Lifting rzęs w domu? Z zestawem Nanolash Lift Kit to możliwe!

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Podkręcone i pogrubione rzęsy bez inwazyjnych metod? To marzenie większości kobiet. Jednak z natury włoski są cienkie i słabe. Wymagają albo kilku warstw tuszu, albo sztucznego przedłużenia. Okazuje się, że dzięki Nanolash Lift Kit można wykonać lifting rzęs w domu i cieszyć się spektakularnym efektem.

nanolash lash lift kit

Czym jest lifting rzęs?

Laminacja i lifting rzęs to jeden z popularniejszych zabiegów oferowanych przez salony kosmetyczne. Co do zasady, jest to nieinwazyjna metoda, która pozwala w naturalny sposób podkręcić, nabłyszczyć i wydłużyć rzęsy. Dużym plusem jest to, że efekty widoczne są tuż po zdjęciu silikonowych form.

Lifting rzęs jest metodą bezpieczną, aczkolwiek może być wyjątkowo kosztowny. Właśnie dlatego, warto zwrócić uwagę na zestaw do liftingu rzęs Nanolash Lift Kit. Dzięki niemu taką laminację można wykonać samodzielnie we własnym zaciszu domowym.

zestaw do lifting rzęs

Nanolash Lift Kit – co warto wiedzieć o zestawie do domowej laminacji rzęs?

Nanolash Lift Kit to zestaw do liftingu rzęs, który można wykonać samodzielnie. W opakowaniu znajdują się:

  • Lift Step 1 – 10 saszetek o pojemności 0,5 mililitrów;
  • Lift Step 2 – również 10 saszetek o tej samej pojemności;
  • Keratin Booster Step 3 – podobna pojemność i ilość saszetek;
  • Lash Lift Glue – klej do laminacji o pojemności 5 mililitrów;
  • Silikonowe podkładki – 3 pary w różnych rozmiarach od S do L;
  • pozostałe akcesoria niezbędne do wykonania liftingu rzęs.

Zestaw pozwala na wykonanie aż 10 laminacji rzęs, których efekt utrzyma się nawet przez 8 tygodni. To świetnie rozwiązanie dla kobiet, których rzęsy są mało podatne na stylizację, a wykonywanie codziennego makijażu kradnie cenny czas.

Wszystkie preparaty, niezbędne do tego, by przeprowadzić laminowanie rzęs w domu, oparte są na bogatych w substancje odżywcze składnikach naturalnych. Dzięki temu włoski będą pięknie odżywione i nabłyszczone.

Jak wykonać laminację rzęs w domu z zestawem Nanolash Lift Kit?

Lifting rzęs w domu z zestawem Nanolash Lift Kit jest prosty i szybki. Poszczególne produkty posiadają oznaczenie, warunkujące kolejność ich stosowania. Kluczowe jest dokładne oczyszczenie i osuszenie rzęs. Następnie wystarczy:

  • oddzielić dolne rzęsy od górnych i zabezpieczyć je płatkami;
  • wybrać odpowiedni rozmiar silikonowych podkładek i zamocować je na górnej powiece przy pomocy dołączonego do zestawu kleju;
  • rozczesać rzęsy i nakładać na nie kolejne preparaty oznaczone jako Step 1, Step 2, Step 3, trzymając każdy przez około 7-10 minut.
  • Następnie wystarczy delikatnie zdjąć silikonową podkładkę, przetrzeć rzęsy wacikiem i cieszyć się zniewalającym efektem.
NANOLASH LASH LIFT KIT

Jakie efekty daje lifting rzęs w domu?

Lifting rzęs w domu z zestawem Nanolash Lift Kit pozwala na osiągnięcie zadowalających efektów, które utrzymają się przez długi czas. Włoski staną się wyraźnie wydłużone, pogrubione, a także efektownie podkręcone

Warto podkreślić, że preparaty tworzące zestaw do liftingu rzęs w domu zawierają w sobie szereg naturalnych substancji jak np.: olej kokosowy czy olej abisyński. Delikatnie pielęgnują one włoski, potęgując uzyskane efekty. Tylko pielęgnacja w połączeniu z laminacją pozwala na osiągnięcie optymalnych rezultatów we własnym domu. Zestaw Nanolash Lift Kit staje się więc najlepszym rozwiązaniem.

Dla kogo jest przeznaczony zestaw do liftingu i laminacji rzęs?

Zestaw do liftingu i laminacji rzęs Nanolash Lift Kit przeznaczony jest dla każdej kobiety, która chce zachwycać uwodzicielską oprawą oczu każdego dnia. Dziewczyny o cienkich włoskach, mało podatnych na stylizację również mogą się na to zdecydować. Wykonanie liftingu rzęs z zestawem od Nanolash zajmuje jedynie kilka minut, a efekty utrzymują się przez 8 tygodni — co uzależnione jest od wyjściowej kondycji rzęs.

Nanolash Lift kit – zestaw do laminacji rzęs to produkt kompletny i całkowicie bezpieczny w stosowaniu. Nawet panie o wrażliwych oczach mogą zdecydować się na nieinwazyjny zabieg przeprowadzony we własnym domu. Efekty będą spektakularne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *