Jedwabiście piękne włosy? Tylko z Nanoil Liquid Silk Hair Mask

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Piękne włosy, które nie są suche i matowe? Dzięki masce do włosów Nanoil z płynnym jedwabiem to możliwe! Regeneruje, przywraca miękkość i piękny blask. A wszystko to w ramach codziennej pielęgnacji.

nanoil liquid silk maska na włosy

Przedstawiamy nowość: Nanoil Liquid Silk Hair Mask, czyli intensywnie regenerującą maskę do włosów z naturalnymi proteinami jedwabiu.

Najlepsza maska do suchych i matowych włosów

Maski do włosów Nanoil to produkty, które wynoszą profesjonalną pielęgnację z salonów fryzjerskich wprost do naszych domów. Jeśli masz suche, zniszczone i matowe włosy, które wymagają wzmocnienia, nie musisz już sięgać po kosztowne zabiegi fryzjerskie – wystarczy maska do włosów z płynnym jedwabiem. Kosmetyk, który dostarcza suchym, łamliwym i osłabionych włosom wszystko to, co jest im niezbędne. A są to w głównej mierze proteiny.

Proteinowa pielęgnacja włosów z Nanoil

Czy wiesz, że jedwab to połączenie dwóch białek: fibroiny (70%) i serycyny (30%)? Ta cecha nadaje proteinom jedwabiu niezwykłe podobieństwo do protein, które naturalnie występują w naszej skórze i włosach. To dlatego jedwabna maska do włosów tak dobrze regeneruje i wzmacnia włosy, odbudowując ich osłabioną strukturę i uzupełniając ją o brakujące cegiełki, jakimi są właśnie białka fibrylarne.

Dodatkowo proteiny jedwabiu mają ładunek elektrostatyczny odwrotny do tego, które mają nasze włosy – to oznacza, że maska do włosów z jedwabiem silnie przywiera do każdego z pasm, wygładza je, a także zapobiega elektryzowaniu się włosów.

Jak są efekty stosowania Liquid Silk Hair Mask?

Czego konkretnie możesz oczekiwać, stosując maskę do włosów Nanoil z jedwabiem? Recenzentki potwierdzają, że regularne stosowanie tego produktu to najlepsza kuracja do włosów. Dzięki niej zyskujemy:

  • dużo gładsze i jedwabiście miękkie włosy,
  • pasma, które nie plączą się i są łatwiejsze w czesaniu,
  • brak problemu puszenia się i elektryzowania włosów,
  • naturalny blask, lekkość i elastyczność,
  • zdrowe i nierozdwojone końcówki włosów,
  • mocniejsze, odporne na uszkodzenia pasma.

Maska do włosów, którą warto mieć

Rozdwojone końcówki? Wybierz maskę Nanoil z jedwabiem. Kruche i przesuszone włosy? Sięgnij po proteinową pielęgnację. Trudności z rozczesaniem włosów? Zaufaj sile jedwabiu.

Po Nanoil Liquid Silk Hair Mask może sięgnąć każdy, kto czuje, że jego włosy potrzebują wsparcia i wzmocnienia. To produkt polecany do codziennej pielęgnacji dla wszystkich tych, którzy mają suche, słabe, matowe, szorstkie, łamliwe włosy. Możesz wykorzystać siłę protein jedwabiu z maski do włosów Nanoil, gdy masz rozdwojone końcówki, puszące się pasma lub problem z ich rozczesywaniem i stylizacją.

Proste stosowanie Liquid Silk Hair Mask

Co ważne, od pięknych, pełnych blasku, gładkich i zrewitalizowanych włosów dzielą nas tylko dwa proste kroki. To, co musisz zrobić, żeby sprawdzić, jak proteiny jedwabiu pielęgnują włosy, to:

  1. nałożenie porcji maski na umyte, wilgotne włosy;
  2. zmycie maski po upływie 10-20 minut.

Tylko tyle i aż tyle dla efektu wow. Dla włosów, które zachwycają blaskiem, miękkością i elastycznością niezależnie od pory dnia, pory roku, czy warunków zewnętrznych.

Wejdź na www.nanoil.pl i bądź piękna!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *