Highligting Foam Strips – nr 1 w salonach fryzjerskich. Koloryzacja na najwyższym poziomie

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

paski piankowe do koloryzacji

Marka Colorcuts wprowadziła na rynek paski do farbowania i rozjaśniania włosów – Highlighting Foam Strips. Produkt pochodzi z Malty i jest wykonany z najwyższej jakości termicznej pianki polistyrenowej. To może być przełom w warstwowej koloryzacji włosów i hit w Twoim salonie fryzjerskim! 

Dlaczego warto stosować Highligting Foam Strips?

Przede wszystkim dlatego, że oszczędzasz! To ekologiczne, w pełni biodegradowalne paski do farbowania i rozjaśniania, które są wielokrotnego użytku! Po prostu je wypierz i stosuj na nowo! Każdy paseczek nadaje się do kilkukrotnego stosowania. Ponadto są one niezwykle wygodne: gotowe, docięte, odpowiednio długie i zapakowane w poręczny podajnik. Szybko wyjmiesz każdą piankę, więc koloryzacja trwa moment, a zabieg przebiega sprawnie. Ponieważ pianki Colorcuts utrzymują ciepło, skracają czas koloryzacji, a Ty możesz przyjąć więcej klientek w ciągu dnia!

Co znaczy, że Highligting Foam Strips są ekologiczne?

Oznacza to, że użyta do ich produkcji polistyrenowa pianka jest w pełni biodegradowalna i ekologiczna. Nawet po zużyciu paska, nie zaśmiecasz świata plastikiem i dbasz o środowisko naturalne! To dobra wiadomość dla fanek ekologii i trendu zero waste, ponieważ nie wyrzucasz paska od razu po użyciu. Możesz go uprać i stosować ponownie! To oznacza także, że jedno opakowanie pasków wystarczy na bardzo długo!

Paski od Colorcuts są wygodne w użyciu

Pamiętasz to żmudne zaginanie krawędzi aluminiowych pasków podczas koloryzacji i rozjaśniania? To był koszmar: aluminium ślizgało się na włosach i uniemożliwiało naniesienie koloru od nasady. Z paskami Highligting Foam Strips  jest inaczej! Wystarczy je umieścić pod pasmem włosów, nałożyć farbę lub rozjaśniacz i zgiąć pasek! Pianka Colorcuts zyskuje przylepność trzyma się stabilnie od samej nasady włosów! warto dodać, ze kolory pasków nie mają tylko znaczenia estetycznego. Mogą być także znacznikami dla kolorów, które stosujesz podczas farbowania. Dzięki temu doskonale wiesz, jaki kolor farby jest nałożony pod danym paskiem.

paski termiczne do koloryzacji

Zadbaj o włosy i wygodę Twoich klientek

Paski do koloryzacji i rozjaśniania Highligting Foam Strips  utrzymują stałą temperaturę, dlatego nie przegrzewają włosa w trakcie rozjaśniania, aby nie uległ on zniszczeniu. To korzystnie wpływa na ich kondycji i sam efekt rozjaśniania. Warto też wspomnieć, ze paski są lekkie, nie powodują dyskomfortu ani uczucia ciągnięcia skóry. Ponadto nie szeleszczą, co z pewnością także docenią Twoje klientki.

Highligting Foam Strips od Colorcuts – opinie

Już mnóstwo salonów na całym świecie zaczęło stosować Highligting Foam Strips. Paski są docenione za to, że dbają o komfort, wygodę i poczucie estetyzmu klienta, skracają czas koloryzacji lub rozjaśniania, a ponadto są ekologiczne, co w dzisiejszych czasach tak bardzo się liczy. Ty także możesz zadbać o komfort swoich klientek i o środowisko naturalne! Wypróbuj Colorcuts – wprowadź rewolucję do swego salonu! Informacje i zamówienia na www.colorcuts.mt