Bransoletki do włosów Maria Shireen. Czy zastąpią Invisibobble?

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Pielęgnacja włosów to jedno, ale stylizacja jest równie ważna. Jeśli już zadbamy o swoje włosy, chcemy podkreślić ich piękno. Uroku naszym upięciom mogą dodać bransoletki do włosów. Czym są? I czy ich popularność może przewyższyć sukces sprężynek do włosów Invisibobble? Przekonamy się niebawem.

bransoletka-do-wlosow.jpg

Odkąd Invisibobble stały się popularne w sieci, coraz więcej kobiet sięga po te niezwykle wygodne sprężynki. Mogą służyć zarówno za bransoletkę, jak i nieszkodliwą dla włosów gumkę. Łatwo mieć je przy sobie, nie ciągną włosów, nie rzucają się w oczy i nie ściskają włosów aż tak mocno, jak inne frotki. Niedawno godnymi następcami gumek Invisibobble określono bransoletki do włosów.

Czym jest bransoletka do włosów?
Czy upięcie włosów dekoracyjną gumką jest wygodne?
Czy biżuteria na włosy może zastąpić wygodne sprężynki?

Warto zacząć od tego, że bransoletka do włosów to tak naprawdę standardowa gumka do włosów połączona z elementem ozdobnym. Dzięki temu pełni dwie funkcje: jest ozdobną biżuterią, ale również dobrze utrzymuje włosy w upięciu. Dostępne są różne wersje bransoletek do włosów m.in. srebrne, złote, miedziane. Zawsze jest to jednak element metalowy połączony z elastyczną, ciemną gumką do włosów.

Bransoletka do włosów ma jedną ważną przewagę nad zwykłą gumką do włosów. Działa to na prostej zasadzie: metalowy klips okala np. kucyk, ozdabiając go i ukrywając niezbyt elegancką gumkę, która oplata włosy. Takie upięcie jest dużo bardziej estetyczne. Nie trzeba upinać włosów, a dopiero potem ozdabiać ich dodatkowymi akcesoriami.

Mimo że bransoletki do włosów stają się coraz popularniejsze, nie zapowiada się, aby zastąpiły Invisibobble. Gumowe sprężynki są o wiele wygodniejsze, jeśli chodzi o codzienne upięcia. Podczas gdy ozdobne akcesoria nadają się raczej do okazyjnych upięć, które powinny być ładniejsze i przykuwać wzrok. Zastosowanie zwykłej gumki do włosów przyczepionej do metalowego elementu jest dla włosów gorsze niż delikatna Invisibobble.

Najpopularniejsze w ostatnim czasie są bransoletki na włosy od marki Maria Shireen, które dostępne są w kilku wersjach. Możemy wybierać pomiędzy gładkimi lub zdobionymi kwiecistymi wzorami metalowymi obręczami w kolorach srebrnym, złotym i różowo-złotym. Zawsze w połączeniu z czarną gumką. Bransoletki do włosów Maria Shireen to jednak bardzo droga inwestycja (są nawet 5x droższe niż Invisibobble).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *