Rewolucja w makijażu brwi: Brow Collection od Benefit

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Rewolucja wokół brwi, czyli o tym, jak brytyjska modelka zmieniła sposób patrzenia na tę część kobiecej twarzy. Cara Delevingne, bo właśnie o niej mowa, zapoczątkowała modę na bardziej wyraziste i obfite brwi już na początku swojej kariery. W ślad za nią poszło wiele kobiet, a dziś zbieramy tego pokłosie.

kosmetyki-benefit.jpg

Brwi muszą być wypielęgnowane. Od niedawna to stało się naszą obsesją. Uwielbiamy je podkreślać, kształtować i pielęgnować. Zaniedbane i krzaczaste lub wyskubane niemal do ostatniego włoska brwi nie są już w modzie. I tak pojawia się wiele problemów, których wcześniej nie było. To za rzadkie, to niezbyt równe, gdzieniegdzie przerzedzone albo ledwie widoczne. Ile mamy problemów, tyle rozwiązań potrzeba.

Wiodącą marką na rynku produktów do brwi jest Benefit. Wyspecjalizowane kosmetyki sprzedaje już od czasów pierwszego butiku Jean i Jane Ford. Aktualnie na całym świecie rozmieszczone jest aż 1.7 tysiąca BrowBarów, czyli miejsc skupiających się wyłącznie na brwiach. Benefit jest natomiast pracodawcą zatrudniającym najwięcej specjalistów właśnie od brwi. Nie sposób nie zaufać takiej marce.

Trzy lata temu marka Benefit Cosmetics postawiła sobie za cel stworzenie takiej linii kosmetyków, która rozwieje wszelkie problematyczne kwestie dotyczące brwi. Udało się to zrealizować i dziś możemy wybierać spośród wielu produktów dopasowanych do typu brwi, problemu, kolorystyki. Do wyboru mamy wiele odcieni, które wykluczają możliwość wpadki. Aplikatory produktów są opracowane specjalnie z myślą o wielu zastosowaniach, a formuły kosmetyków są bezpieczne i wyjątkowo skuteczne. Co znajdzie w najnowszej Brow Collection od Benefit Cosmetics?

  • Gimme Brow – żel eliminujący problem niewielkiej objętości brwi,
  • Goof Proof Eye Pencil – ołówek o super trwałości do podkreślania brwi,
  • Precisely, My Brow Pencil – kredka do brwi o cienkim wkładzie, ultra trwała i wygodna,
  • High Brow i High Brow Glow – kremowe kredki rozświetlające do blendowania,
  • Browvo! Conditioning Primer – baza do brwi, która zapewnia odżywienie i zdrowie,
  • Ka-Brow! – koloryzująca pomada do brwi o kremowo-żelowej konsystencji,
  • 3D-Browtones – rozświetlacz do brwi nadający subtelny blask,
  • Brow Zings – zestaw do kształtowania brwi, precyzyjne cążki i pędzelki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *