Postaw na rzęsy w kępkach do samodzielnej aplikacji od Nanolash!

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Każda kobieta marzy o tym, by uwodzić spojrzeniem. Na drodze do tego celu stają jednak rzęsy, których stan nie zawsze jest zachwycający. Naturalne włoski są z reguły słabe i cienkie. Dziś jednak każda z pań może przedłużyć rzęsy bez pomocy kosmetyczki dzięki kępkom DIY Lash Extensions!

sztuczne rzęsy nanolash

Czy można przedłużyć rzęsy bez wizyty u kosmetyczki?

Większość kobiet decyduje się na wizytę u kosmetyczki, celem wykonania trwałej stylizacji rzęs. Jej wykonanie zajmuje od 2 do nawet 3 godzin, aczkolwiek aplikacja może utrzymać się nawet przez 2-3 tygodnie. Jednak metoda ta nie jest idealna.

Klej do rzęs, a także zbyt duża objętość przygotowywanych kępek w niekorzystny sposób wpływają na naturalne włoski. Po kilku latach trwałego przedłużania staną się one słabe, a także mogą przejawiać tendencję do wypadania.

Co więcej, trwałe przedłużanie rzęs nie zawsze jest rozwiązaniem dla każdej z pań. Nie wszystkie z entuzjazmem podejdą do permanentnej stylizacji, której nie można zmienić czy samodzielnie ściągnąć.

W tym wypadku rozwiązaniem mogą okazać się kępki DIY Lash Extensions od firmy Nanolash! Są to rzęsy do samodzielnej aplikacji, którą można wykonać w zaciszu domu w jedyne 10 minut.

jak przykleić kepki rzęs

Kępki DIY Lash Extensions – poznaj produkt z segmentu premium!

Kępki DIY Eyelash Extensions to produkt z segmentu premium. Marka Nanolash dołożyła wszelkich starań, by spełnił on potrzeby nawet najbardziej wymagających kobiet. Gotowe kępki do samodzielnej aplikacji występują w dwóch wersjach:

 • pojedyncze opakowanie – składa się ono z 36 kępek w 8 modelach do wyboru i 3 rozmiarach (10, 12 i 14 mm) w każdej kasetce;
 • zestaw do przedłużania rzęs w domu – oprócz kępek znajdują się w nim także dodatkowe akcesoria, jak bonder, sealer, remover i pęseta do rzęs od Nanolash.

Producent gwarantuje, że korzystanie z rzęs do domowej aplikacji nie wymaga wcześniejszego doświadczenia. Sama aplikacja ma zająć jedynie 10 minut i utrzymać się nawet do 5 dni

Jak korzystać z kępek DIY Lash Extensions?

Korzystanie z kępek DIY Lash Extensions nie sprawi większych problemów. Wynika to z faktu wysokiej jakości produktu, który zaprojektowany został w ten sposób, by maksymalnie ułatwić samodzielną aplikację. Jedyne, co muszą zrobić panie to:

 • nałożyć cienką warstwę bondera i odczekać około 30-60 sekund, aż zyska on pełną lepkość;
 • zaaplikować gotowe kępki rzęs do samodzielnego przedłużania od spodu naturalnych rzęs, około 1 mm od linii wodnej;
 • lekko docisnąć kępkę;
 • całość pokryć sealerem, aby usunąć lepką warstwę.

Dzięki różnorodności kępek DIY Eyelash Extensions panie mogą wykonać dowolną stylizację. Są to sztuczne rzęsy do domowej aplikacji, które umożliwią stworzenie Russian Volume, ale także mogą dać efekt delikatnego zagęszczenia naturalnych włosków.

sztuczne rzęsy nanolash

Rzęsy do domowej aplikacji od Nanolash – podsumowanie

Gotowe kępki do samodzielnej aplikacji od Nanolash to produkt o niekwestionowanych zaletach. Wyróżnia się on:

 • miękkością;
 • różnorodnością;
 • dopasowaniem do indywidualnych potrzeb;
 • łatwą aplikacją w 10 minut;
 • trwałością nawet do 5 dni.

Jest to idealne rozwiązanie dla kobiet, które marzą o długich, gęstych rzęsach bez wychodzenia z domu. Dzięki Nanolash nie trzeba już martwić się o wolny termin u kosmetyczki!

Z kępek DIY Lash Extensions może skorzystać każda z pań. Są to perfekcyjne rzęsy na ślub, do pracy, a także na spontaniczne sesje zdjęciowe. Pozwolą one na uzyskanie uwodzicielskiego i pełnego pasji spojrzenia w jedynie kilka minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *