Elegancki makijaż? Z cieniami do powiek Guerlain

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Cienie do powiek GuerlainJak zrobić elegancki i stylowy makijaż oczu? Niby nic w tym trudnego, ale osoby, które chciałyby pochwalić się ładnym i trwałym make upem, mogą użyć cieni do powiek Guerlain, Ecrin 4 Couleurs.

Cienie do powiek Guerlain zamknięte są w złotym, metalowym pudełeczku. W środku opakowania znajduje się lustereczko i jeden aplikator z podwójną gąbką. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne: cienie możemy zabrać ze sobą w podróż lub do pracy

i w dowolnym czasie poprawić makijaż (oczywiście, jeśli istnieje taka potrzeba); złoty kompakcik zmieści się do każdej damskiej torebki lub kosmetyczki.

Ecrin 4 Couleurs to cztery sprasowane cienie do powiek. Guerlain zadbał o szeroką gamę kolorów; mamy do wyboru prawie dwadzieścia różnych palet odcieni. Są one dobrane tak, by każda z nas mogła stworzyć klasyczny makijaż lub smoky eye. Wśród wyżej wymienionych zestawów są: Les Violets (odcienie fioletu), Les Blues (cienie w kolorach jasnym i ciemnym niebieskim), Les Verts (odcienie brązu i zieleni), Les Bois dr Rose (odcienie brązu i różu), Les Gris (odcienie szarości i koloru niebieskiego), Les Fumes (kolory szare i brązowe), Les Cuirs (odcienie brązu i beżu), Les Perles (dwa odcienie szarości, jeden jasny kolor różu i bieli), Les Noirs (odcienie szarości, jeden odcień różu i kolor czarny), Les Roses (odcienie fioletu i różu), Les Aqua (odcienie szarości i niebieskości), Les Fauyes (kolory ceglane), LES Sables (odcienie brązu i różu), Les Acires (szarości), Les Violines (zgaszone odcienie fioletu i różu), Les Nuees (kolor różowy, szary i dwa odcienie niebieskie), paletki Les Precieux i Coup de Foudre są połączeniem czterech pozornie kontrastujących ze sobą kolorów. Sześć ostatnich zestawów cieni zdobionych jest wzorem i logiem firmy Guerlain. Wśród wszystkich paletek znajdziemy cienie matowe i połyskujące.

Cienie do powiek Guerlain mają intensywną barwę; dobrze nakładają się na mokro i na sucho. Wystarczająco długo utrzymują się na powiekach, nie osypują się i nie osadzają w zagłębieniach powiek. Jak zrobić makijaż oczu z cieniami do powiek Guerlain? Najjaśniejszy cień połóż na całą powiekę nieruchomą i ruchomą oraz w zewnętrznym kąciku oka. Drugi pod względem intensywności cień nanieś na przednią część ruchomej powieki oka. Ciemniejszy cień nałóż obok. W wewnętrznym kąciku oka zastosuj cień najciemniejszy z całej palety. Możesz użyć go jako eyelinera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *