Zrób mu prezent- pomada do włosów firmy Pomp & Co

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Czasy, kiedy sądzono, że mężczyzna nie potrzebuje żadnych kosmetyków z wyjątkiem mydła i pasty do zębów odeszły na szczęście do lamusa. Mężczyźni również powinni (i lubią) dbać o swoją urodę. Robią to nie tylko dla własnego komfortu, ale również dla Was, drogie Panie. Dlaczego by nie pomóc im czasem w tych uciążliwych wyborach i nie zaproponować kosmetyków dobrej jakości, które zadbają o ich ciało lub włosy?

Wodna pomada do włosów marki Pomp & Co jest przeznaczona do stylizacji męskich fryzur. Cechuje ją moc, której nie powstydziłby się Superman. Nadaje połysk, który przyćmi nawet blask świeżo wypolerowanego porsche. Ma wyjątkową formułę, która ułatwi każdemu mężczyźnie pracę nad swoją fryzurą. Pomada nie skleja włosów ani nie wysycha. Dzięki temu nie tworzy nieładnej, nieprzyjemnej skorupy na powierzchni włosa. Kosmetyk reaktywuje się na włosach – bardzo łatwo na nowo je zdyscyplinować bez konieczności dokładania kolejnych warstw preparatu. Wystarczy użyć grzebienia i wody, by włosy dały się na nowo modelować.

Połysk włosów uzyskany dzięki pomadzie zapewniony jest przez obecność olejku rycynowego. Ten naturalny olejek znany jest od lat ze swoich właściwości nabłyszczających i kondycjonujących włosy. Olejek rycynowy nie tylko pomoże uzyskać włosom blask. Jest on świetną odżywką. Dba i chroni włosy na całej długości, zabezpieczy je przed wypadaniem, zapobiegnie rozdwajaniu się końcówek, zwiększy optycznie grubość włosów. Olejek rycynowy nie przeciąża włosów i dba, by skóra głowy nie przyoblekła się w nieładny i uciążliwy łupież.

Pomada Pomp & Co zapewnia zatem układanie włosów przy jednoczesnym odżywianiu ich. Jest to stylizacja na wysokim poziomie, Co więcej, producent zapewnia, że produkt posiada zapach świeżej wody kolońskiej, który silnie uzależnia (!).

Pomada z olejkiem rycynowym przeznaczona jest dla wszystkich panów, którzy lubią efekt połysku na włosach. Została stworzona dla tych, którzy potrzebują silnego utrwalenia włosów bez konieczności obciążania ich kosmetykami o ciężkiej formule.

Pomadę z olejem rycynowym Pomp & Co stosuje się bardzo prosto: wystarczy nałożyć ją rano na suche włosy i ułożyć fryzurę. Jeśli zaistnieje potrzeba poprawy fryzury, wystarczy delikatnie nawilżyć włosy wodą i ułożyć je na nowo. Nie potrzeba aplikować kolejnej warstwy kosmetyku. To sprawi, że pomada wystarczy na długo. Jest bardzo wydajna.

Na pewno wszystkim panom przypadnie do gustu opakowania produktu: czarny słoik z metalową zakrętką stylizowany jest na kosmetyki w stylu retro. Jednocześnie przywodzi na myśl czarną etykietę z butelek Jacka Danielsa lub logo Harleya Davidsona wytłoczone na skórzanej kurtce. Produkt dla twardzieli i facetów z klasą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *