PonyDry – czepek na włosy. Must have każdej włosomaniaczki

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Ułatwia mycie głowy, skraca czas spędzony w łazience i na pewno przyda się każdej włosomaniaczce. O czym mowa? Chodzi tu o czepek na włosy, PonyDry. Sprawdź, jak działa ten fryzjerski gadżet i sprawdź, czy rzeczywiście ci się przyda.

ponydry.jpg

PonyDry – jak to działa?

PonyDry to mały czepek, który zakłada się na zwinięte w koczek końcówki włosów. Dzięki temu gadżetowi umyjesz włosy tylko u nasady, stosując mocno oczyszczające szampony. W ten sposób nie przesuszysz końcówek pasemek i nie doprowadzisz do ich rozdwajania. Stosując PonyDry, skracasz czas spędzony w łazience. Co więcej, jeśli planujesz kąpiel, to załóż czepek, aby uniknąć niepotrzebnego zamoczenia włosów.

Jak stosować PonyDry?

Czepek wykonany jest z nieprzemakalnego materiału. Zakłada się go tylko na kucyk, zaciskając wokół włosów sznurek. PonyDry przyda się zatem tylko wtedy, gdy chcemy przedłużyć świeżość pasemek i umyć skórę głowy. Kucyk pozostanie suchy. Czepek jest doskonałą alternatywą dla suchych szamponów. Produkty te mogą wysuszyć skórę głowy i włosy, a nawet doprowadzić do powstania łupieżu. Stosowanie nawet delikatnie oczyszczających szamponów jest bardziej rozsądne. Jeżeli chcesz wypróbować czepek PonyDry, możesz poszukać filmików instruktażowych na Instagramie. Wiele włosomaniaczek przetestowało już ten produkt.

Czy PonyDry można zastąpić czymś innym?

Jasne, że tak. O wiele tańsze są zwykłe czepki kąpielowe. Wystarczy, że zawiążesz je na kucyku i w ten sposób ochronisz końcówki pasemek przed oczyszczającymi substancjami zawartymi w szamponach. Możesz wykorzystać też zwykły materiał wodoodporny. Są to bardziej praktyczne i tańsze rozwiązania. Zwłaszcza wtedy, gdy pod uwagę weźmiemy cenę czepku. PonyDry kosztuje około 80 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *