Nanoil Anti-Redness Face Serum – odmień oblicze swojej naczynkowej cery!

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

polecane serum do twarzy do cery naczynkowej Nanoil

Rumień, cienka skóra, widoczne naczynia krwionośne (tzw. pajączki) to twoja codzienność? Nie musi tak być! Cera naczynkowa nie zawsze jest powodem do zmartwień. Choć wiele kosmetyków szkodzi twojej skórze, są też takie, które się nią profesjonalnie zaopiekują! Jednym  z nich jest Nanoil Anti-Redness Face Serum – stworzone z myślą o reaktywnej cerze naczynkowej. Wyjaśniamy jak działa i dlaczego warto włączyć je do codziennej pielęgnacji.

Cera naczynkową dostajemy “w spadku” po przodkach, ale czasem pojawia się  w ciągu życia, ponieważ wpływają na nią również hormony żeńskie, antykoncepcja, problemy związane z krążeniem, ciśnieniem, silny stres. Masz cerę naczynkową? Pamiętaj, aby unikać:

 • drażniących kosmetyków
 • klimatyzowanych pomieszczeń i nagłych skoków temperatury
 • alkoholu i innych używek
 • pikantnego i/lub gorącego jedzenia
 • wzmożonego wysiłku fizycznego

Co pomaga zadbać o naczynkową skórę?

Lekarze i kosmetolodzy są zgodni, że oprócz zdrowego tryby życia warto włączyć do pielęgnacji odpowiednie kosmetyki. Przy czym najkorzystniejszy wpływ na cerę naczynkowa ma dobre serum do twarzy. Dopiero odpowiednia pielęgnacja połączona ze zdrowym trybem życia (rezygnacja z papierosów i alkoholu, unikanie stresu) przyniesie doskonałe rezultaty. Nie wiesz, jaki kosmetyk do cery naczynkowej wybrać? Podpowiadamy: Nanoil Anti-Redness Face Serum – jest wydane specjalnie z myślą o cerze naczynkowej.

Nanoil Anti-Redness Face Serum – skład

niezawodne serum do twarzy do cery naczynkowej NanoilSkład jest dość krótki i zawiera wszystko, co potrzeba, by zadbać o cerę skłonną do rumienia i pajączków. Dlatego nie znajdziesz w nim niepotrzebnych konserwantów, barwników, PEG-ów.

Nanoil to lekkie serum na bazie wody, które doskonale się wchłania i nie zostawia uczucia lepkości na skórze. Za pielęgnację odpowiadają roślinne wyciągi, odpowiednie dla naczynkowje cery:

 • wyciąg z drzewa lipowego
 • wyciąg z szyszek cyprysa
 • wyciąg kory kasztanowca
 • wyciąg z korzenia Boerhavia Diffusa (Punarnava)

Wszystkie razem wzmacniają kruche ścianki naczynek krwionośnych, łagodzą pieczenie i rumień, obkurczają naczynka i nie dopuszczają do teleangiektazji, czyli powstawania tzw, pajączków. Ponadto serum ma silne działanie odżywcze, nawilżające i anty-aging. Cera naczynkowa też może wyglądać pięknie, dlatego Nanoil wyrównuje i ujednolica koloryt oraz sprawia, że staje się ona gładka i miła  w dotyku.

Nanoil Anti-Redness Face Serum – stosowanie

Serum można stosować rano i wieczorem, taż w miesiące letnie. W ciągu dnia kosmetyk ochroni skórę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych, mogących tworzyć rumień. Nocą serum zregeneruje i ukoi skórę, byś rano obudziła się z piękną cerą w idealnym stanie!

Jak stosować Nanoil Anti-Redness Face Serum? Po prostu nałóż je na oczyszczoną i przemytą tonikiem skórę. Delikatnie wmasuj kosmetyk opuszkami palców. Serum wchłania się  błyskawicznie. Wystarczy kilka kropli, aby zadbać o cerę! Pielęgnację należy zakończyć odpowiednim kremem do cery naczynkowej.

Nanoil polecane serum do twarzy do cery naczynkowej

Nanoil Anti-Redness Face Serum – efekty na skórze

Czy wiesz, że serum Nanoil działa natychmiastowo? Efekt doskonale nawilżonej, ukojonej i gładkiej skóry odczujesz już po pierwszej aplikacji. To prawdziwe uczucie ulgi dla reaktywnej skóry! Z czasem możesz liczyć na długofalowe efekty na skórze, czyli:

 • rozjaśnienie przebarwień, ujednolicony koloryt
 • eliminacja pajączków, rumienia, zaczerwienienia
 • elastyczność i jędrność skóry
 • opóźnienie procesów starzenia

Nanoil Anti-Redness Face Serum to kosmetyk, który jest dedykowany gównie cerze naczynkowej, ale osoby z suchą, poszarzałej pozbawioną elastyczności skóry również pokochają kosmetyk Nanoil! Chcesz dowiedzieć się więcej o Nanoil? Zajrzyj na stronę www.nanoil.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *