Nanobrow Styling Soap – w końcu świetne mydło do brwi! 

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Marzysz o efekcie soap brows i chcesz ujarzmić swoje brwi, ale zwykłe glicerynowe mydełka nie dają oczekiwanego efektu? Nanobrow spieszy z pomocą! Poznaj ich wyjątkowe, plastyczne mydełko  Styling Soap i modeluj brwi jak wytrawna wizażystka!

mydło do brwi nanobrow

Nanobrow – mydło do brwi bez użycia wody

Dotychczas wszystkie mydła do układania brwi były po prostu tradycyjną gliceryną kostką która wymagała Jeśli próbowałaś ułożyć brwi na zwykłe mydło glicerynowe, to zapewne wiesz, że jest to żmudne, czasochłonne, a w dodatku nie udaje się nabrać odpowiedniej ilości wody, a jego formuła jest za każdym razem inna. Dlatego pora na zmiany!

Nanobrow Styling Soap jest wyjątkowe, ponieważ do aplikacji nie potrzebujesz wody: to gotowe żelowe mydełko – od razu do użycia! Jego plastyczna, miękka formuła sprawia, że stylizacja brwi zawsze będzie świetna!

Nanobrow Eyebrow Styling Soap

Nanobrow Styling Soap łatwe w użyciu, idealne do każdych brwi

Mając mydło do brwi Nanobrow nie musisz zastanawiać się, czy dodałaś właściwą ilość wody do produktu, zyskujesz pewność, ze jego formuła jest zawsze świetna. Dlatego stylizacja nie może się nie udać! Mydełko nabierasz bezpośrednio z pojemnika i nanosisz na brwi za pomocą wygodnej spiralki, dołączonej do zestawu. Możesz stylizować brwi i układać tak, jak lubisz. Mydełko nadaje się do każdych brwi: grubych, krzaczastych, gęstych, cienkich, przerzedzonych lub mało wyraźnych. Jego zaletą jest również to, że nie wałkuje się na brwiach, nie bryli się i nie ściera. Wytrzyma cały dzień bez korekty i jest niewidoczne. Warto też nadmienić, ze to naprawdę wydajne i wyjątkowo trwałe mydło do stylizacji brwi. Nie spłynie z twarzy z ulewnym deszczem, ani razem z potem podczas treningu. Utrzyma  włoski w idealnym stanie, niezależnie od tego, co robisz!

soap brows jak zrobić

Mydło Nanobrow – jakie daje efekty?

  • precyzyjnie wystylizowane brwi
  • piękny kształt przez cały dzień,
  • świetnie utrwalone włoski,
  • brwi o zwiększonej objętości, które wydają się grubsze,
  • tworzy na brwiach efekt jak po laminacji,
  • natychmiast polepsza wygląd brwi.

Opinie o Nanobrow Styling Soap

Doskonałych opinii o tym mydle jest więcej  niż włosków na brwiach! Poznajmy niektóre z nich:

WOW, moje brwi naprawdę zyskały na objętości!

To mydło pomaga mi szybko ułożyć moje grube i gęste brwi

Żadne mydło do brwi nie dało mi tak świetnego efektu. Profesjonalizm w 100%

Dla mnie to najlepsze mydło do brwi jakie miałam. Układa nawet cienkie włoski i dodaje brwiom wyrazu. Mega kosmetyk!

Zwykłe glicerynowe mydła nie umywają się do Nanobrow Styling Soap! 

KUPISZ JE SZYBKO ONLINE na nanobrow.pl. Poznaj najlepszy patent na najmodniejsze #soapbrows, oraz sprawdź inne kosmetyki Nanobrow. W skład tej profesjonalnej linii do makijażu i pielęgnacji brwi wchodzi też m.in. doskonała odżywka na porost brwi, market, kredka i pomada, eleganckie cienie do brwi z rozświetlaczem, a nawet akcesoria do makijażu i stylizacji, takie jak pędzelki i pęseta.  Innymi słowy, znajdziesz tam wszystko co konieczne dla pięknego makijażu brwi!