Uprasuj sobie… twarz!

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Prasowanie twarzyPrasowanie twarzy? Czemu nie? W XXI wieku, gdzie medycyna estetyczna i kosmetologia stały się bardzo zaawansowanymi dziedzinami, a ładny wygląd decyduje o twojej pozycji wśród znajomych, już nic nie może zdziwić. Jak pozbyć się zmarszczek? Wypróbuj żelazko przeciwzmarszczkowe.

Zmarszczki – zmora wszystkich kobiet

Jak powstają zmarszczki? Pojawiają się na twarzy, kiedy dochodzi do ubytku kolagenu w głębszych warstwach skóry. Twarz traci blask i naturalny jednolity koloryt, szarzeje, wygląda na zmęczoną. Na czole, wokół oczu i ust pojawiają się bruzdy i wgłębienia, a pod oczami uwidaczniają się worki i cienie. Skóra staje się wiotka, mało elastyczna i napięta. Zmarszczki i inne oznaki starzenia (plamy, drugi podbródek) są wynikiem oddziaływania wielu czynników zewnętrznych i nieodpowiedniej pielęgnacji. Powstają pod wpływem promieniowania słonecznego, wieku, dużej ruchliwości twarzy, niewłaściwego nawilżania skóry, złego stanu zdrowia, zanieczyszczeń ze środowiska, chorób skóry, niestosowania kremów z filtrem UV, stresu, palenia papierosów i spożywania alkoholu. Jak radzić sobie ze zmarszczkami? Możesz stosować kosmetyki dobrane do potrzeb twojej skóry (z kwasem hialuronowym), poddawać się specjalistycznym zabiegom (botoks, nici liftingujące), stosować witaminy A i E, włączyć do diety odpowiednie produkty. Jest jednak jeszcze jeden, innowacyjny sposób wygładzenia skóry. Jest to żelazko przeciwzmarszczkowe.

Czym jest żelazko przeciwzmarszczkowe?

Żelazko przeciwzmarszczkowe jest urządzeniem używanym w salonach kosmetycznych w celu redukcji zmarszczek i ujednolicenia kolory skóry.
Zabieg taki może opóźnić oznaki starzenia skóry oraz ujędrnić, wygładzić i rozjaśnić twarz. Żelazko przeciwzmarszczkowe działa na zasadzie masażu próżniowego. Napina mięśnie twarzy, liftinguje, regeneruje, dotlenia i poprawia stan skóry. Niestety nie wszyscy mogą uprasować sobie twarz, by wyglądać młodziej. Z zabiegu wykluczone są osoby, które: cierpią na choroby nowotworowe, serca, nerek i wątroby, cukrzycę, posiadają metalowe protezy, mają przepuklinę i epilepsję oraz uszkodzenia skóry. „Prasowanie” wykonuje się seriami, raz w tygodniu; zabieg trwa około 30 minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *