Sekret pięknych paznokci z Rimmel

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Podobno mężczyźni zwracają uwagę na dłonie i paznokcie kobiet. Drogie panie, jeśli chcecie oczarować jakiegoś przedstawiciela płci brzydkiej, zadbajcie o swoje pazurki.

60 Seconds rimmel

W pośpiechu szykujesz się na randkę, zostało ci bardzo mało czasu i wiele rzeczy do zrobienia? A gdy wydaje ci się, że jesteś już gotowa, przypominasz sobie nagle, że zapomniałaś po-malować paznokcie? Która z nas przeżyła podobną sytuację?

Jaki powinien być lakier doskonały? Zamknięty w poręcznej i szczelnej buteleczce. Występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. Łatwo aplikuje się na paznokcie, szybko wysycha i jest trwały. Posiada odpowiednią konsystencję, a pędzelek ułatwia nakładanie. Pomyślisz zapewne, że ideałów nie ma. A jednak! Jednym z nich jest Lakier 60 Seconds marki Rimmel.

Sprawdźmy zatem, czy lakier Rimmel spełnia warunki bycia idealnym lakierem, który poratuje cię w trudnych sytuacjach. Przy wyborze produktu kierujemy się zazwyczaj kilkoma kwestiami. Mogą to być cena, wygląd, łatwość w użytkowaniu i wiele innych, które każda z nas najlepiej dopasuje do własnego gustu i potrzeb. Niska cena i dobra jakość to wymarzone po-łączenie, które przekona każdego do kupna produktu. Zakup lakieru 60 Seconds nie nad-szarpnie naszego budżetu domowego. A inwestycja w wysokiej jakości produkt ucieszyłaby nie jedną kobietę. Pytasz, jak to?

Lakier 60 Seconds zamknięty jest w wygodnej w użytkowaniu buteleczce. Jednak to nie wszystko. Opakowanie ma dużą, dobrze układającą się w dłoni zakrętkę. Dzięki temu łatwo jest otworzyć lakier i posługiwać się pędzelkiem. A propos pędzelka… Został tak skonstruowany, aby aplikacja lakieru była prosta i zajmowała jak najmniej czasu. Pędzelek bowiem jest duży, szeroki i płaski, co pozwala na równomierne nałożenie tegoż kosmetyku. Bogata oferta kolorystyczna zaproponowana przez producenta może przyprawić o zawrót głowy. Lakier Rimmel dostępny jest w kolorach naturalnych i jasnych, na przykład róże i beże, oraz w ciemniejszych odcieniach, takich jak brąz i czerwień. Do wyboru są też ekstrawaganckie bar-wy, czyli soczysta zieleń i fiolet. Nałożenie drugiej warstwy nadaje paznokciom ładniejszy wygląd; powoduje, że kolor jest bardziej nasycony i wyrazisty. Producent gwarantuje również, że lakier wysycha w ciągu jednej minuty. Jest to możliwe dzięki odpowiedniej konsystencji, niezbyt płynnej i nie za gęstej. Lakier wystarcza na dość długo. Pojemność buteleczki wynosi 8 ml. W lakier można zaopatrzyć się w każdej drogerii.

Drogie panie, poznałyście właśnie sekret pięknych paznokci. Możecie zatem zachwycić wa-szych mężczyzn oraz cieszyć się kapitalnym i długotrwałym efektem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *