Puszyste włosy dzięki Garnier Fructis z owocem granatu

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Garnier FructisZazdrościsz kobietom, które mają gęste, puszyste i lśniące włosy? Ty też możesz takie mieć. Wypróbuj nowe kosmetyki wzmacniające z owocem granatu od Garnier Fructis.

Włosy bez objętości – przyczyny

Osłabione, cienkie i wypadające włosy stanowią problem wielu kobiet. Przyczyn złej kondycji włosów jest wiele. Należą do nich między innymi uwarunkowania genetyczne i zmiany hormonalne. Jeśli twoi rodzice lub dziadkowie mieli słabe i cienkie włosy, ty też prawdopodobnie będziesz mieć taką fryzurę. Wahania poziomu hormonów wpływają niekorzystnie na jakość włosów. Nieodpowiednia dieta, stres lub mało ruchu również mogą przyczyniać się do pogorszenia stanu włosów. Jeżeli nie przyjmujesz witamin zawartych w owocach lub warzywach, prowadzisz intensywny tryb życia, dużo pracujesz i nie zapewniasz swojemu organizmowi ćwiczeń na świeżym powietrzu, musisz liczyć się z tym, że odbije się to na zdrowiu twoich włosów. Równie niekorzystnie działają dym papierosowy, alkohol, przyjmowane leki i przebyte ciężkie choroby, które wyniszczają cały organizm. Jak temu zaradzić? Możesz wypróbować kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji włosów pozbawionych objętości.

Nowości od Garnier Fructis

Linia Garnier Fructis składa się z czterech kosmetyków: szamponu, odżywki, serum i maseczki. Przeznaczone są do pielęgnacji włosów cienkich, słabych, krótkich i pozbawionych objętości. Działanie produktów skupia się na wzmocnieniu, głębokim odżywieniu i poprawieniu gęstości włosów.

Składniki nowej linii Garnier Fructis

Kosmetyki wzmacniające Garnier Fructis zawierają ekstrakt z owocu granata. Oprócz wielu właściwości leczniczych, roślinka posiada działanie regeneracyjne, wzmacniające i nawilżające. Dzięki niej cebulki włosa są odżywione i mocniejsze. Ma to wpływ na przyrost włosa na długość i grubość – nasza fryzura zyskuje dodatkową objętość. Włosy stają się miękkie i podatne na modelowanie i czesanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *