NOWOŚĆ! Ultradźwiękowa prostownica BaByliss ST480E

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Klasyczne prostownice powoli odchodzą do lamusa. Ich miejsce zastępują coraz to nowsze modele. Jednym z nich jest ultradźwiękowa prostownica BaByliss ST480E. Dzięki niej twoje włosy będą gładkie, proste i nawilżone.

prostownica.jpg

Czym wyróżnia się nowa prostownica BaByliss?

Urządzenie ma wbudowany specjalny generator wytwarzający ultradźwięki. Ten z kolei wyzwala nawilżającą mgiełkę, którą dodatkowo podświetlają diody umieszczone w grzewczych płytkach. Dodatkowo prostownica wyposażona jest w niewielkie wypustki rozczesujące włosy. BaByliss ST480E ma metalową obudowę i powłokę Diamond Ceramic. Co więcej, urządzenie posiada funkcje jonizacji i robienia loków. W 30 sekund osiąga temperaturę 180°C; maksymalna temperatura to 230°C. Wszystkie ustawienia zobaczysz na ledowym wyświetlaczu. Do zestawu dołączono kosmetyczkę i termoizolacyjną matę.

Jakie efekty uzyskasz, stosując prostownicę BaByliss ST480E?

Twoje włosy będą idealnie gładkie i proste lub kręcone i falowane. Prostownica przeznaczona jest do każdego rodzaju włosów. Diamentowa powłoka zapewnia pasemkom ochronę i nawilżenie. Efekt prostych włosów osiągasz już za jednym pociągnięciem prostownicy. Dzięki temu oszczędzasz czas i nie narażasz włosów na uszkodzenia. Końcowy rezultat jest taki sam, jak z salonu fryzjerskiego. Jeżeli chcesz, aby twoje włosy zawsze były piękne i lśniące, to przed każdym zastosowaniem BaByliss ST480E użyj kosmetyku termoochronnego. Na wyprostowane pasemka nałóż zaś olejek nabłyszczający.

Dla każdego coś fajnego!

Prostownica ultradźwiękowa BaByliss ST480E jest urządzeniem profesjonalnym. Dostępna jest także nowsza wersja, o nieco innym designie, ale tych samych właściwościach. Marka BaByliss w ofercie ma także prostownice klasyczne, parowe i kompaktowe. Jeżeli jesteś prawdziwą włosomaniaczką, to z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *