Jak uniknąć słonecznych poparzeń? Pharmaceris S Sun Protect 50+

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Jak uniknąć słonecznych poparzeńLato zbliża się wielkimi krokami. Coraz częściej myślimy o kąpielach słonecznych i wylegiwaniu się na plaży. Pamiętajmy przy tym o właściwej ochronie przeciwsłonecznej. Pomoże nam w tym krem Sun Protect 50+ od Pharmaceris.

Mówi się, że co za dużo, to niezdrowo. Podobnie jest z opalaniem. Generalnie nasz organizm potrzebuje słońca/światła, by mógł wytwarzać witaminę D potrzebną kościom i skórze do prawidłowego funkcjonowania. Wystarczy zatem dawka, która wytwarza się podczas półgodzinnej kąpieli słonecznej zażywanej najlepiej po południu. Jednak dłuższy pobyt na słońcu może okazać się szkodliwy dla naszej skóry. Długie opalanie skutkuje odwodnieniem, przebarwieniami, a nawet czyrakami czy nowotworem skóry. Co zrobić, by pogodzić jedno z drugim: bezpiecznie opalać się przez dłuższy czas? Wystarczy zastosować odpowiedni krem z filtrem.

Pharmaceris stworzył hydrolipidowy krem ochronny Sun Protect 50+. Kosmetyk przeznaczony jest do twarzy dla dorosłych i dzieci (można stosować go u niemowląt powyżej 6 miesiąca życia). Posiada wysoki filtr przeciwsłoneczny – SPF 50+. Krem jest szczególnie polecany osobom, które posiadają delikatną, wrażliwą i problemową skórę twarzy. Zapobiega poparzeniom, wysuszeniu i powstawaniu przebarwień. Krem mogą stosować osoby, które przeszły różne zabiegi dermatologiczne.

Jak działa krem Pharmaceris? Produkt odbija promienie słoneczne dzięki zawartości filtrów ochronnych UVA i UVB. Ważną rolę dla skóry odgrywają również pozostałe składniki. Dwutlenek tytanu chroni skórę przed fotostarzeniem, zapobiega powstawaniu zmarszczek i plam posłonecznych. Masło Shea nawilża, łagodzi podrażnienia i odżywia skórę. Kosmetyk nie powoduje uczuleń, jest hipoalergiczny i delikatny dla skóry. Nie zawiera barwników i składników zapachowych.

Krem Pharmaceris wklepuje się w skórę twarzy na około 30 minut przed opalaniem. Aplikację powtarza się co dwie lub trzy godziny oraz po kąpieli. Produkt szybko się wchłania, nie bieli skóry, nie pozostawia smug i śladów oraz tłustej warstwy na skórze. Jedna tubka mieści 50 ml kremu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *