Fryzura w hollywoodzkim stylu z Wellaflex

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Piękne i lśniące włosy to marzenie nie jednej z nas. Wiele kobiet myśli zapewne, że tylko najlepsi styliści mogą wykonać profesjonalną fryzurę. Nic bardziej mylnego! Są prostsze sposoby, by wyglądać niczym gwiazda z Hollywood. Potrzebna ci będzie utrwalająca pianka do stylizacji na gorąco Wellaflex.

Zbyt częste używanie suszarki lub prostownicy niszczy i wysusza włosy. Optymalna temperatura nie powinna przekraczać 60°C. Wyższa temperatura prowadzi bowiem do odparowania wody, naturalnego składnika włosa. To z kolei skutkuje utratą keratyny i połysku oraz przyczynia się do kruchości i łamliwości, a nawet łysienia.

Nieprawidłowa pielęgnacja głowy również może zaszkodzić strukturze włosa. Źle dobrane szampony, odżywki, kremy lub maseczki przyczyniają się do osłabienia ich stanu. Niektóre składniki mogą doprowadzić do podrażnienia skóry głowy, uszkodzenia cebulki, a w konsekwencji całego włosa.

Niekorzystny efekt mogą przynieść też inne zabiegi fryzjerskie. Należą do nich między innymi: ondulacja, trwała i farbowanie. Zabiegi te przesuszają włosy, pozbawiają ich blasku i objętości.

Zastanawiasz się, czy zrezygnować z korzystania ze sprzętu, który pomagał ci dotychczas ujarzmić włosy lub zaniechać wizyt w salonie fryzjerskim? Nie, nie musisz tego robić.

Eksperci z Wellaflex stworzyli kosmetyk ułatwiający stylizację włosów na gorąco i zabezpieczający je przed wysokimi temperaturami. Pianka do stylizacji na gorąco chroni włosy przed temperaturami sięgającymi nawet 170°C. Nie skleja przy tym włosów, nie obciąża ich i nie pozostawia na nich żądnych śladów. Jednocześnie pianka pozwala utrwalić fryzurę do 24 godzin.

Sekret skuteczności pianki Wellaflex tkwi w zastosowanych w niej polimerach. Te drobne cząsteczki są odporne na ciepło emitowane przez prostownice, suszarki i inne urządzenia wykorzystywane do stylizacji na gorąco. Zabezpieczają strukturę włosa przed nadmierną temperaturą i pomagają w modelowaniu fryzury. Ich zadanie jest dwojakie. Po pierwsze tworzą warstwę ochronną wokół włosa, a po drugie dopuszczają dokładnie tyle składników odżywczych, ile włosy akurat potrzebują.

Przed użyciem kosmetyku wstrząśnij energicznie opakowaniem. Chcąc uzyskać pożądany efekt wystarczy niewielka ilość pianki Wellaflex. Kosmetyk nakładamy na włosy i rozprowadzamy palcami lub rozczesujemy grzebieniem. Następnie suszymy lub prostujemy włosy. Nie musimy się już martwić, że gorące powietrze im zaszkodzi. Po chwili możesz cieszyć się wymarzoną fryzurą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *