Clinique vs zmarszczki. Kosmetyki przeciwzmarszczkowe i szczoteczka soniczna

Napisała Ewelina Monka red. BEAUX

Marka Clinique wie, jak radzić sobie ze zmarszczkami. Wie też, co zrobić, aby skóra była piękna, jędrna i zachowała młodość na bardzo długo. To właśnie dlatego powstały: maseczka Sculptwear Contouring Massage Cream Mask, serum Sculptwear Lift and Contour Serum for Face and Neck oraz nasadka masująca szczoteczki sonicznej Clinique Sonic System Massaging Treatment Applicator.

clinique-sonic-system-massaging-treatment-applicator.jpg
Kremowa maseczka Sculptwear Contouring Massage Cream Mask i serum Sculptwear Lift and Contour Serum for Face and Neck od Clinique polecane są do wszystkich rodzajów skóry, zwłaszcza do skóry dojrzałej, z pierwszymi oznakami starzenia, potrzebującej regeneracji i nawilżenia. Kosmetyki sprawiają, że skóra staje się bardziej napięta, elastyczna i rozświetlona. Drobne zmarszczki zostają wygładzone, naskórek nawilżony, a przebarwienia posłoneczne i starcze rozjaśnione.
W zestawie nowych kosmetyków jest także nasadka masująca Clinique Sonic System Massaging Treatment Applicator. Należy umieścić ją na szczoteczce sonicznej Sonic System Purifying Cleansing Brush. Aplikator wyposażony jest w okrągłe i podłużne wypustki, które zapewniają skórze specjalistyczną pielęgnację oraz dokładne rozprowadzenie kosmetyku na twarzy. Drgania szczoteczki sonicznej powodują lepsze ukrwienie komórek skóry, uelastycznienie i poprawienie owalu twarzy. Wykonywany systematycznie masaż wygładza zmarszczki, napina skórę i może okazać się pomocny w likwidacji drugiego podbródka. Jeżeli chcemy tylko oczyścić pory skóry i złuszczyć martwy naskórek, zastosować należy szczoteczkę soniczną Sonic System Purifying Cleansing Brush z nasadką z biało – zielonego włókna. Włoski są na tyle miękkie, by delikatnie pobudzić skórę do regeneracji. Dlatego oczyszczanie i ujędrnianie skóry z marką Clinique jest takie fajne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *